O mně

Jmenuji se Ivana a jsem žena jako každá jiná. 

Vlohy k masérství jsem, alespoň podle recenzí od ostatních, měla odjakživa. K otevření vlastního salónu jsem však dostala odvahu až nedávno. 

Na doporučení přátel a rodiny jsem se kromě masáží rozhodla poskytovat i poradenství v oblasti alternativního léčitelství.  

Na alternativní medicínu jsem nikdy nebyla. Zásadní převrat nastal až v okamžiku, kdy jsem překonávala velké zdravotní problémy, se kterými si nevěděli rady ani sami lékaři. V té době jsem byla tak bezradná, že jsem sáhla i po tehdy zamítané možnosti a navštívila jsem léčitelku, která léčila pomocí přenosu energie. Díky této léčbě jsem se začala uzdravovat, což mě ohromilo a okamžitě motivovalo k tomu, abych se o danou léčbu začala zajímat. 

Následovala spoustou školení a kurzů, mnohé mi objasnily samozřejmě i knihy. V roce 2013 jsem se přihlásila do kurzu Thetahealing, který mě nasměroval na další alternativní techniky jako je např. Technika Kvantového Doteku Matrixu, kde jsem se naučila vnímat energii, pracovat s ní a rozpouštět negativní energii. Jako velmi užitečné vidím také čištění čaker a odstraňování negativní energie z čaker. Všechny techniky vedou k uzdravování orgánů, těla a mysli. Já osobně jsem si ze všech technik, léty nastřádaných poznatků a zkušeností, utvořila techniku vlastní, která mi vyhovuje a je podle mě nejvíce účinná. 

Pochopila jsem, že si svůj život utváříme sami svými myšlenkami a emocemi. Od té doby, co na sobě pracuji, se cítím šťastnější, spokojenější, klidnější a vyrovnaná. 

Je mi potěšením, že díky mým nabytým zkušenostem, dovednostem a poznání nyní mohu pomáhat a předávat dále.

© 2020 MASÁŽE & PORADENSTVÍ. Hodějovského 1163, Benešov u Prahy, tel.: 728 935 148
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!